Kore yeşim taşının faydaları

10.01.2014 tarihinde yayınlandı. 6846 kez görüntülendi.

 

           Kore yeşim taşının faydaları nedir ? Kore yeşimi taşının fiyatları ne kadar ? gibi soruların yanıtını ve kore yeşimi taşı ürünleri bu makalemizde ve satış mağazamızda bulabilirsiniz.

      Kore yeşimi, yeşim taşları arasında en faydalı olan yeşim taşıdır. Kore yeşim taşı faydalarından bahsedecek olursak; Kore yeşiminin faydası çok olan bir taştır. kore yeşim taşı faydaları arasında en çok bilineni ise bel, boyun vb. ağrılarına, bel fitiği rahatsızlıklarına iyi geldiği ve bu rahatsızlıkların tedavisinde kullanıldığıdır. Kore yeşimi bir çoğumuzun bildiği gibi kore yeşimi taşından yapılmış yataklarla bel fıtığı rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

GERÇEK KORE YEŞİMİ NASIL ANLAŞILIR. ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ.

           Ancak, kore yeşim taşı fiyatlarının çok pahalı olması bu harika taşa sahip olabilmeyi zorlaştırmaktatır. Ayrıca bu kore yeşim taşı fiyatlarının yüksek oluşu, insanlarımızı madur etmektedir. Kore yeşim taşı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ve ülkemizde yaygın olarak tedavi aracı olarak kullanılan bir taştır. Bu kore yeşiminden üretilen bir çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler kore yeşimi bileklik, kore yeşimi tesbih vb. ürünlerdir. Bu kore yeşimi bileklikler tesbihler piyasada bazı fırsatçılar tarafından çok yüksek fiyatlara satılmaktadır. Biz bu taşı koreden birinci elden ülkemize ithal edip, dizimini ve tasarımını da kendimiz gerçekleştirmekteyiz. Asıl olarak toptan satışımız olmasına rağmen son bir yıldır siz değerli müşterilerimizin yoğun talebi üzerine internet üzerinden online olarak perakende satışına da başladık. Birçok firma bu kore yeşimi ürünleri biz ve bizim gibi yurtiçi toptan imalatçı firmalardan ikinci hatta üçüncü şahıslardan temin ettiğinden fiyatlarını yüksek oranlarda satışa sunmaktadırlar. Kore yeşimi bileklik fiyatlarının yüksek tutulması insalarımızı madur etmektedir. Biz ithalatçı firma olarak vatandaşlarımıza, kore yeşim taşı bileklik fiyatlarını düşük tutarak bu mağduriyetleri gidermeye çalışmaktayız. Piyasada kore yeşim taşı bileklik fiyatları yüksek olduğu gibi kore yeşim taşı tesbih fiyatlarıda yüksek tutulmakta. Bu kore yeşim taşı tesbih fiyatlarının yüksek tutulması özellikle erkek vatadaşlarımızı mağdur etmektedir. Firmamız bu mağduriyetleri gidermek için bu ürünleri her bütçeye hitap edecek şekilde belirlemekte ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızdaki kore yeşimi ürünler ucuz olmasından dolayı imitasyonmu şüphesi duyanlara şunu belirtmek isteriz; ürünlerimiz kesinlikle orjinallik garantilidir. Ürünlerimiz  Orjinal kore yeşimidir. Eğer ürünlerimizin orijinal olmadığını kanıtlarsanız, ürünleri iade alıp paranızı iade etme garantisinide veriyoruz. Zaten ürünlerimizi elinize aldığınızda orjinalliğini hemen anlıyacaksınız. Ürünlerimiz kendisini ilk ele alındığından itibaren göstermektetir.Ayrıca piyasadaki hiçbir firma bu iade garantisini vermez ve firmamızı tanıyan müşterilerimiz ürünlerimizin orjinalliği, yüksek kalitesini ve firmamızın hizmet anlayışınıbilir. Sizede ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

        Ayrıca firmamızda bulunan her ürününde orjinallik garantisi bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal taşların faydaları vardır. İnsan oğlu bu, doğal taşların etkilerini dünyada var olduğundan beri kullanmıştır. Öncelikle şunu belirtmeliyim her şeyin başında inanç gelmektetir. Her konuda fayda görmek istiyorsanız o iş hakkında inançlı olmalısınız. Eğer doğal taşların etkileri hakkında olumsuz düşünceniz varsa bir taş parçasımı bana iyi gelecek diye düşünürseniz o küçümsediğiniz şeyin faydasını göremezsiniz. Bu taşları kullanmaya başladığınızda inşallah bu taş benim bu hastalığıma iyi gelecek diye kullanacaksınız sadece taş olarak değil hertürlü kullandığınız şifa kaynaklarınıda aynı düşünceyle kullanacaksınız ve inşallah faydasını bulacaksınız. Ancak şunuda belirtelim bu doğal taşlar sihirli bir değnek değildir taşı kullandınız bu hastalığınız kesin geçecek diye beklememek gerekir. Çünki hiçbir hastalığın çözümü kesin değildir hep olmama ihtimali vardır. Örnek vericek olursak kanser tedavisi gören herkez kemo terapiye girer. Kanser haslarının tedavisi kemo terapiyle ve çeşitli ilaçlarla yapılır ancak herkez kesin olarak kurtulmaz kimisi için yapılan bu tedavi olumlu olur ve hastalıktan kurtulur şifa bulur, kimisi ise şifa bulamaz. Rabbimiz bir derde bin derman verdik buyurmaktatır. Az önceki örnekte de belirttiğimiz gibi kurtulan kişinin dermanı o tedavi olmuştur kurtulamayanın ise dermanı başka tedavilerdedir. Şifa allahtantır. Taşların faydaları bilimsel olarak bilindiği ve tedavilerde kullanıldığı gibi dinimizde de bazı taşlara işaret edilmiştir. Bu taşlar rahman suresinde bahsi geçen zümrüt ve mercan taşı cennet taşı olarak geçer rabbimiz cenneti bu taşlarla süslediğini belirtir. Akik taşı ve turkuaz hadislerde övülen bir taştır. Özellikle akik taşını peygamber efendimiz bizzat kullanmış ve ümmetine de tavsiye etmiştir. Akik taşı kullanmak sünnettir. (Bu taşlarla ilgili bazı hadisleri islamda akik taşı makalemizden okuyabilirsiniz.) Kısacası doğal taşlar şifa vesilesidir faydaları vardır bu bir gerçektir ancak herkeze iyi gelecek sihirli bir değnek  gibi herkezi hemen iyi edecek diye bir şeyde yoktur. Bu taşlardan şifa bulan insan çoktur şifa bulamayanlarda çoktur. Bizim kul olarak görevimiz rabbimizin bize sunduğu şifa kaynaklarını deneyerek bize iyi gelecek şifa kaynağını bulmaktır. Tedbirimizi alalım ondan sonra tevekkul edelim. İnşallah herkez hastalıklarının şifasını en kısa zamanda ve kolay şekilde bulur.

GERÇEK KORE YEŞİMİ NASIL ANLAŞILIR. ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ.

      Aradığınız soruların yanıtını bu makalemizde bulamadıysanız yorum olarak sorunuzu sorabilirsiniz .

YEŞİM TAŞI ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
Kategoriler : Taşlardaki şifa
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...