Kaya kristali

23.6.2015 tarihinde yayınlandı. 2002 kez görüntülendi.

  Kaya kristali fiyatı ne kadardır? Kaya kristali özellikleri nelerdir ? Kaya kristali faydaları nelerdir ? Sorularının yanıtını bulabilmek ve kaya kristali taşı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için bu makalemizi okuyunuz.

Kaya kristali faydaları ;

Kaya kristali taşı baş ağrılarını hafifleten bir taştır. Çevremizde ve üzerimizde bulunan radyasyonu toplar ve bizi radyasyonun zararlı etkilerinden kurtarır. Bilgisayar, televizyon, telefon vb. Radyasyon yayan aletlerin yanına koyulduğu zaman bu aletlerin yaydığı radyasyonu çekerek bizi koruyan bir taştır. Çevremizde bulunan ve oluşan negatif elektriği dağıtarak yok eden bir taştır. Enerjisi çok kuvvetli bir taştır. Ayrıca negatir enerjiyi pozitif enerjiye çevirir. 6.hissimizi kuvvetlendiren bir taştır. Şevkat ve sevgi duygularımızı kuvvetlendiren bir taştır. Gözlere faydası bulunan, gözler için faydalı bir taştır. Duygusal iniş çıkışları dengeleyen bir taştır. Beyin fonksiyonlarını uyararak beynimizin daha iyi çalışmasını sağlar ve böylelikle zeka arttırıcı bir taştır. Ayrıca bu taşı üzerinizde kullanırsanız çevrenizdeki size karşı negatif düşünceli insanların düşüncelerinin pozitif olmasına yardımcı olur. Herhangi bir işe karşı konsantrasyonumuzu arttıran bir taştır. Sindirim sistemine faydalıdır, sindirim sistemimizi düzenleyerek daha rahat çalışmasını sağlar. Kan dolaşımını düzenleyen bir taştır. Görme gücünün artmasına yardımcı olur. Kaya kristali negatif elektiriği ve radyasyonu çeken bir taş olduğundan belirli aralıklarla toprağa gömülüp deşarj olması gerekmektetir.

Kaya kristali fiyatları ;

Kaya kristali fiyatı kaya kristali taşının gıramına ve kaya kristali taşından yapılmış takının işlenişine göre değişmektetir. Kaya kristali taşı fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak ve kaya kristali taşı ürünleri inceleyip kaya kristali satın almak için satış sitemizdeki ürünleri inceleyiniz.

Doğal taşların faydaları vardır. İnsan oğlu bu, doğal taşların etkilerini dünyada var olduğundan beri kullanmıştır. Öncelikle şunu belirtmeliyim her şeyin başında inanç gelmektetir. Her konuda fayda görmek istiyorsanız o iş hakkında inançlı olmalısınız. Eğer doğal taşların etkileri hakkında olumsuz düşünceniz varsa bir taş parçası mı bana iyi gelecek diye düşünürseniz o küçümsediğiniz şeyin faydasını göremezsiniz.

Bu taşları kullanmaya başladığınızda inşallah bu taş benim bu hastalığıma iyi gelecek diye kullanacaksınız sadece taş olarak değil hertürlü kullandığınız şifa kaynaklarını da aynı düşünceyle kullanacaksınız ve inşallah faydasını bulacaksınız.

Ancak şunuda belirtelim bu doğal taşlar sihirli bir değnek değildir taşı kullandınız bu hastalığınız kesin geçecek diye beklememek gerekir. Çünkü hiçbir hastalığın çözümü kesin değildir hep olmama ihtimali vardır. Örnek vericek olursak kanser tedavisi gören herkez kemo terapiye girer. Kanser haslarının tedavisi kemo terapiyle ve çeşitli ilaçlarla yapılır ancak herkez kesin olarak kurtulmaz kimisi için yapılan bu tedavi olumlu olur ve hastalıktan kurtulur şifa bulur, kimisi ise şifa bulamaz. Rabbimiz bir derde bin derman verdik buyurmaktatır. Az önceki örnekte de belirttiğimiz gibi kurtulan kişinin dermanı o tedavi olmuştur kurtulamayanın ise dermanı başka tedavilerdedir. Şifa allahtantır.

Taşların faydaları bilimsel olarak bilindiği ve tedavilerde kullanıldığı gibi dinimizde de bazı taşlara işaret edilmiştir. Bu zümrüt, inci ve mercan gibi taşlar rahman suresinde ve farklı ayetlerde geçer rabbimiz nimetlerinden bahseder. Bir başka  ayette de cenneti bu taşlarla süslediğini belirtir. Akik taşı ve turkuaz hadislerde övülen bir taştır. Özellikle akik taşını peygamber efendimiz bizzat kullanmış ve ümmetine de tavsiye etmiştir. Akik taşı kullanmak sünnettir. (Bu taşlarla ilgili bazı hadisleriislamda akik taşı makalemizden okuyabilirsiniz.) Kısacası doğal taşlar şifa vesilesidir faydaları vardır bu bir gerçektir ancak herkese iyi gelecek sihirli bir değnek  gibi herkesi hemen iyi edecek diye bir şeyde yoktur. Bu taşlardan şifa bulan insan çoktur şifa bulamayanlar da çoktur. Bizim kul olarak görevimiz rabbimizin bize sunduğu şifa kaynaklarını deneyerek bize iyi gelecek şifa kaynağını bulmaktır.

Tedbirimizi alalım ondan sonra tevekkul edelim. İnşallah herkes hastalıklarının şifasını en kısa zamanda ve kolay şekilde bulur.

Ayrıca firmamızda bulunan her ürününde orjinallik garantisi bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Aradığınız soruların yanıtını bu makalemizde bulamadıysanız yorum olarak sorunuzu sorabilirsiniz.

Kategoriler : Taşlardaki şifa
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...